Головна » 2017 » Липень » 14 » Вітаємо мистця Миколу Ворохту!
12:56
Вітаємо мистця Миколу Ворохту!
Микола Ворохта. „Автопортрет“.

Микола Ворохта. „Автопортрет“.

Кожен лист з України‚ кожне слово вдячности 124-річній „Свободі“ за її проукраїнську діяльність – це для нас справжнє свято‚ дорогоцінне джерело нашого творчого надхнення.

„Багато років з задоволенням читаю Вашу газету‚ високо ціню її як скарб української демократичної думки“‚ – пише до нашої редакції Заслужений художник України Микола Ворохта. А вслід за листом прийшов від нього дорогий подарунок – картина „Обличчя гір Карпат“. У прекрасному образі карпатсього леґеня втілені риси багатьох поколінь борців за волю України.

Мистець народився у Рахові‚ на Закарпатській Гуцульщині‚ закінчив Одеський державний педагогічний інститут ім. Костянтина Ушинського. Як художник працює в газулі живоису і графіки. Брав участь у багатьох міжнародних і всеукраїнських виставках. Твори ходожника зберігаються в Одеському музеї сучасного мистецтва‚ Закарпатському художному музеї ім. Йосипа Бокшая‚ Музеї русинсько-української культури у Свиднику‚ Словаччина‚ а також у приватних колекціях 32 країн світу.

18 липня Миколі Ворохті виповнюєтся 70 років від дня народження. Від усієї душі бажаємо йому і його родині міцного здоров’я і нових творчих успіхів на добро нашій любій Україні.

Категорія: Новини Гуцульщини | Переглядів: 213 | Додав: Tall_Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0