Головна » 2017 » Серпень » 11

«Український феномен Гуцульщини: національний та європейський контексти». XXI Міжнародна наукова конференція під такою назвою відбулася у Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського. Організатор - Всеукраїнське товариство «Гуцульщина». Захід відбувся в рамках проведення ХХІV Міжнародного гуцульського фестивалю.

Категорія: Новини Галицької Гуцульщини | Переглядів: 237 | Додав: Tall_Admin | Дата: 11.08.2017

       МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

вул. І.Франка,19, м. Київ, 01601 телефон 235-23-78, факс 235-32-57 E-mail: info@mincult.gov.ua

 

Учасникам, гостям та організаторам

XXIV Міжнародного Гуцульського фестивалю

Шановні друзі!

Учасники і гості фестивалю!

Гостинні господарі!

Щиро вітаю вас — посланців українських гуцульських громад з усього світу, яких любов до рідного краю привела на традиційне свято автентичного гуцульського мистецтва!

Давні звичаї та обряди, які десятки гуцульських колективів, буквально «воскресили» із глибинок сіл багатьох районів Івано- Франківщини, Львівщини, Закарпаття> Буковини, Польщі та Румунії дарують глядачам радість рідної говірки, пісні, танцю, передаючи з покоління в покоління високі почуття національної гідності й самодостатності, гордості за свою землю, Ті обдарованих людей.

Вдячна вам за натхненність у праці, красу у мистецтві, мудрість у житті, жертовність у любові до України. Ваші зусилля у збереоісенні українських традицій, збагаченні культурної спадщини високо цінують у нашій країні.

Зичу Вам здоров'я, щастя, добробуту, нових творчих здобутків у царині утвердження самобутньої гуцульської культури.

 

З повагою  

В.о. Міністра                                    Тамара Мазур

Категорія: Новини Гуцульщини | Переглядів: 222 | Додав: Tall_Admin | Дата: 11.08.2017

В студії «Говорить Івано-Франківськ» голова ГО «Всеукраїнське товариство «Гуцульщина» верховинець Дмитро Стефлюк розповість про підготовку до проведення XXIV Міжнародного гуцульського фестивалю, а також розмірковує про феномен гуцульської ментальності.
XXIII Міжнародний Гуцульський фестиваль, МЦ "Світовид": XXIV Міжнародний Гуцульський Фестиваль

 

Категорія: Новини Галицької Гуцульщини | Переглядів: 226 | Додав: Tall_Admin | Дата: 11.08.2017