Головна » 2019 » Квітень » 9 » Звернення Управи ГО Всеукраїнське товариство «Гуцульщина»
09:46
Звернення Управи ГО Всеукраїнське товариство «Гуцульщина»

 Звернення

Управи ГО Всеукраїнське товариство «Гуцульщина»  до жителів, громадських організацій, педагогічних колективів та учнів шкіл, волонтерів і небайдужих громадян нашого Гуцульського краю

          Залежність людини від природи сьогодні очевидна. Всі наші проблеми так чи інакше пов’язані з довкіллям. Адже ми самі знаємо, що кожного дня потребуємо чистої води і повітря, продуктів харчування і ліків, викопного палива та будівельних матеріалів. На ряду з тим  прекрасно усвідомлюємо що це все є «продуктом» природи, як і ми самі. Важливим нюансом є те, що коли зникає природа – зникає країна, адже культура і самобутність народу формується у безпосередньому зв’язку з природним середовищем.   

                   

         Щороку, у третю суботу квітня, в Україні відзначається День навколишнього середовища більш відомий, як День довкілля. У цей день українці проводять заходи щодо збереження та примноження природного фонду рідного краю.         

    В цей період проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань та ін..  Представники товариства «Гуцульщина» у районах та містах   традиційно приймають участь у проведенні щорічної  Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля». Тому, шановні жителі Гуцульщини та гості нашого краю, просимо кожного, в цей день, поглянути на оточуюче нас природне середовище іншими очима, щоб реально оцінити становище в якому ми знаходимось. Закликаємо кожного з Вас, обдумати всі свої подальші дії та кроки, які варто зробити в напрямку збереження та відновлення довкілля та з'ясувати свою роль у збереженні екосистеми планети.        Не проходьте мимо екологічних проблем, зробіть  свою добру справу для збереження довкілля Гуцульщини. Давайте подбаємо про те, щоб наші чарівні гірські краєвиди тішили око і веселили душу, а нащадки могли насолоджуватися неповторною красою та унікальною природою рідного краю.   

Категорія: Новини Гуцульщини | Переглядів: 214 | Додав: Tall_Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0