Головна » 2018 » Вересень » 23 » Відбулося восьме засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом
17:01
Відбулося восьме засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом

17 вересня 2018 року у Львові Перший заступник Голови ГО Всеукраїнське товариства "Гуцульщина"-голова Суспільно-культурного товариства "Гуцульщина" у місті Львів-Василь Коржук  взяв  участь у роботі восьмого засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом (ПКА), яке відбувалося під головуванням Миколи Княжицького та Даріуша Розатті за участю Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірини Геращенко, народних депутатів України, депутатів Європейського парламенту та представників Урядів України і ЄС.  Василь Коржук інформував учасників засідання про роль Всеукраїнського товариства "Гуцульщина" у збереженні і примноженні гуцульської   культури та співпрацю Товариства з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади з питань соціально-економічного розвитку етнокультурного регіону "Гуцульщина". При цьому також було звернуто увагу на  Міжнародну співпрацю з соціально-культурних та економічних питань. Також порушено  питання , що потребують невідкладного вирішення .

Зокрема:                                                                                                                             

-Вкладення інвестицій в розбудову інфраструктурних об’єктів на території гуцульського регіону.                                                   

-Під час проведення адміністративно-територіальної реформи  врахувати звернення органів місцевого самоврядування та  громадських організацій про особливі умови  гірського краю.

-Виділити кошти для завершення довгобуду Центральної районної лікарні і будівництва районного центру культури та дозвілля у селищі Верховина.                                                                                                                    

-Для налагодження співпраці з Українськими гуцулами в Румунії, відкрити міжнародний перехід на кордоні у Верховинському Районі Івано-Франківської області.

-З врахуванням Міжнародного досвіду вирішити  питання про фінансову підтримку ГО Всеукраїнське товариство "Гуцульщина"

Категорія: Новини Гуцульщини | Переглядів: 250 | Додав: Tall_Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0