Голова Яремчанського відділення ГО Веукраїнського товариства «Гуцульщина”

ЯКІВЧУК   ІГОР   МИХАЙЛОВИЧ

18 липня 1955 року

Україна, Івано-Франківська область, м.Яремче

Працює першим заступником начальника Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області – першим заступником Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Івано-Франківської області

Налагодив тісну співпрацю з органами державної виконавчої влади районів та області, установ, організацій області, громадськістю та громадськими організаціями краю, зокрема: баготорічно співпрацює з «Асоціацією економічного розвитку Івано-Франківщини», Бюро з питань екології Української греко-католицьої церкви, організацією «Мама-86-Яремче», «Еко-Плай»; а також з обласними засобами масової інформації, а саме: періодично надає інтерв’ю з питань діяльності Держекоінспекції та актуальних екологічних питань області. Яківчук І.М. є головою Яремчанського міського товариства «Гуцульщина», яке займається реалізацією екологічної політики на території Карпатського регіону.

Яківчук Ігор Михайлович обирався депутатом Івано-Франківської обласної ради ІІІ - V демократичного скликання, депутатом Яремчанської міської ради II та VI демократичного скликання.

Указом Президента України від 03.12.2009 р. № 1005 Яківчуку І.М. присвоєно почесне звання « Заслужений природоохоронець  України».

Координував діяльність громадських інспекторів з охорони довкілля Івано-Франківської області. Працював у групах щодо розробки планів організації діяльності національних природних парків на території області. Організував роботу з розширення мережі особливо цінних охоронюваних територій, здійснення державного контролю та моніторінгу за діяльністю об’єктів підвищеної екологічної небезпеки.

                Приймає участь у комісіях щодо співпраці з іноземними містами-партнерами Івано-Франківщини з питань розробки спільних природоохоронних проетів та їх реалізації на території області.