Гуцульське товариство у Львові перерахувало кошти. Просимо підтримати!
Ось лише його фільмографія:
Автор сценаріїв фільмів:
«Меланхолійний вальс» (1990), «Нам дзвони не грали, коли ми вмирали» (1991),
«Вишневі ночі» (1992),
«Білий пудель»,
«Чия правда, чия кривда» (1993),
«Нескорений» (2000),
«Залізна сотня» (2004, у співавт. з М. Шаєвичем) та ін.
Член Національних спілок письменників і кінематографістів України.
У Івано-Франківську творчі здобутки демонстрували талановиті художники та поети, які народилися у високогірних районах Прикарпаття. Це традиційна зустріч горян, що проживають в обласному центрі, але народилися на Гуцульщині. Цього разу власні роботи презентували майстри пера та пензля в Івано-Франківському науково-методичному центрі. _ Підпишіться на наш канал, щоб не пропустити головних новин Івано-Франківська та Прикарпаття: https://www.youtube.com/user/tvGalych...
У Івано-Франківську 12 лютого цього року рада міського товариства «Гуцульщина» провела чергове засідання творчого клубу «ГУЦУЛЬСЬКА СКРИНЯ», щоб вшанувати талановитих земляків гуцулів, які проживають в обласному центрі та своїми творчими здобутками примножують гуцульську культуру. З давних давен наші предки складали в скриню все найдорожче своє багатство. «ГУЦУЛЬСЬКА СКРИНЯ» в Івано- Франківську багата на цікавих людей, про яких варто знати, варто говорити, у яких є чого повчитись.
В історії клубу: вечір пам”яті гуцульського музиканта-віртуоза,поета-коломийкаря, заслуженого працівника культури України Романа Кумлика, цікава зустріч з творчою родиною Сав”юків, журналістом ОТБ «Галичина», очільником мирянського руху «Спільнота святого Егідія» в Івано-Франківську Іваном Харуком, знаним на Прикарпатті освітянином,талановитим вченим, невтомним дослідником історії та культури рідного краю Мирославом Габораком, українським вченим, філософом, заслуженим працівником освіти Дмитром Дзвінчуком.
Винуватцями лютневої творчої зустрічі були чарівні, сучасні, ерудовані, харизматичні, розумні,елегантні, дотепні, красиві, гуцулочки: поетеса Власта Власенко (Надвірнянщина), знана на Прикарпатті художниця-Анна Шпортюк- Савчук (Верховинщина), народна майстриня Марія Чулак (Косівщина).
Колядники з Верховини у Львові показали справжні традиції, що живуть і зберігаються сотні років поміж Карпатськими горами. З 16.00 год на площі Ринок усі охочі мають нагоду послухати живе виконання автентичних гуцульських колядок та прощатись з зимовими святами разом з фольклорним гуртом с. Чорна Річка, Верховинського району (керівник Галина Мартинчук) та колядницьким гуртом селища Верховина, присілок Підмагора (керівник Михайло Береза). Привітав колядників міський голова Львова Андрій Садовий та вручив від громади міста Диплом.
«Шановні друзі, я хочу перш за все подякувати всім нашим колядникам, які сьогодні приїхали з Верховини, з Карпатського краю. Я всіх закликаю, якщо ви хочете пізнати всю велич України, поїдьте у Верховину, щоб побачити ці Божі місця. Якщо говорять, що Львів — то є душа, Київ — то є серце, а Верховина — то є велика Божа ласка. Тому що, хто приїде в Верховину, той пізнає наші Карпати, а хто пізнає наші Карпати, той краще зрозуміє всю велич нашої країни. Тому ще раз великі оплески для наших колядників, які спеціально приїхали до нас, щоб заколядувати», — сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.