Головна » 2020 » Лютий » 27 » ГУЦУЛИ НЕ ЗАБУЛИ ВАСИЛЯ ПОРТЯКА
16:51
ГУЦУЛИ НЕ ЗАБУЛИ ВАСИЛЯ ПОРТЯКА

 

До когорти славних імен українських письменників Гуцульщини належить уродженець високогірного села Кривополе Василь Портяк.

2 березня 2019 року відійшов у вічність. Проминув рік. Суспільно-культурне товариство «Гуцульщина у Львові» ініціювало виготовлення та встановлення на фасаді рідної сільської школи пам’ятної анотаційної дошки з барельєфом прозаїка.

13 лютого Верховинська районна рада присвоїла Кривопільському ліцею ім’я Василя Портяка.

Ряд громадських організацій планує провести у селі Крипополе урочисте народне віче та встановити і відкрити анотаційну дошку з барельєфом Василя Портяка. Про дату буде повідомлено.

Вартість Анотаційної дошки з бронзовим барельєфом письменника становить 70 тис грн. Просимо підтримати, кошти переказувати на відкритий спеціальний рахунок у ВТ «Кредобанк», №: UA763253650000000260080011182 з поміткою: «На барельєф Василю Портяку».

 

Управа Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» підтримує пропозицію  Суспільно-культурного товариства «Гуцульщина» у м. Львів» та запрошує всіх небайдужих надати матеріальну допомогу оргкомітету, у вирішення цієї важливої патріотичної справи  по вшануванню памʼяті відомого письменника і громадського діяча Гуцульщини.

 

Категорія: Новини Гуцульщини | Переглядів: 58 | Додав: Tall_Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0