Головна » 2016 » Вересень » 21

У неділю18 вересня 2016 року  у Надвірній у міському  парку ім. І. Франка відбувся ІХ обласний фестиваль стрілецької та повстанської пісні ім. Софії Галєчко.

Обласний фестиваль проводився з метою відродження патріотичної пісні, возвеличення українського народу, прославлення борців за волю України і виховання на їхньому патріотичному прикладі юнацтва та молоді, популяризації повстанської музичної скарбниці.

У фестивалі взяли участь колективи вокально-хорового жанру та окремі виконавці області і району.

Глядачі та гості міста Надвірна бурхливими оплесками супроводжували виконання кожного твору та насолоджувалися прекрасним співом творчих колективів Центрального Народного дому: народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Смерічка» - керівник Леся Мельник  та народного аматорського чоловічого вокального ансамблю «Черемош» - керівник Богдан Парумба.

 За високу майстерність у вокальному мистецтві колективи нагородженні дипломами оргкомітету за участь у вищездаданому фестивалі

Надвірнянське відділення товариства Гуцульщина

Категорія: Новини Галицької Гуцульщини | Переглядів: 285 | Додав: Tall_Admin | Дата: 21.09.2016

 

Дружба та співпраця між фотохудожниками Івано-Франківщини та китайської провінції Ляонін втілиться у фотовиставки та подальші двосторонні візити.

Це вже другий візит китайських фотографів в Україну – цього разу Асоціації фотохудожників Китаю провінції Ляонін, пише Курс.

Ініціатором культурних обмінів на рівні спілок фотохудожників обох країн є директор культурних програм "Китай – цього разу Асоціації фотохудожників Китаю провінції  Україна", редактор журналу "Українсько-китайський бізнес", який виходить у Києві, Сяо Ваннінг. З його легкої руки реалізується урядова програма фотодіалогу – ознайомчих поїздок та фотовиставок.

далі ...

Категорія: Новини Галицької Гуцульщини | Переглядів: 297 | Додав: Tall_Admin | Дата: 21.09.2016